Menu Toggler

Paldies par atsauksmi! Pēc administratora izvērtējuma tā tiks pievienota sadaļai.

Diemžēl radās kļūda, pievienojot atsauksmi. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

Studentu atsauksmes

Ruta Virbule
Ja pirmajā pusgadā bija lielāka sajūsma par zināšanām, kuras ieguvu sevis izpētei un savas dzīvespieredzes izvērtēšanai, tad šobrīd, otrajā pusgadā, ir radusies sajūta, ka saņemu aizvien vairāk gan teoriju, gan praktiskas iemaņas, kas sāk palīdzēt patreizējā darba vietā - skolā, kā arī rada pārliecību, ka Transpersonālās Izglītības Institūts ir labs pamats mana nākotnes mērķa drīzai īstenošanai. Nu esmu pārliecināta, ka, pateicoties pasniedzēju viedumam, kompetencei un ilggadējai pieredzei konsultēšanā, man izdosies izveidot savu transpersonālās konsultēšanas praksi, kur gūt prieku un gandarījumu no katras darba dienas. Pozitīvi pārsteidz TII prasme piesaistīt patiesi dzīvesgudrus un profesionālus pasniedzējus no visas pasaules, kā arī iepriecina piedāvātās iespējas sadarboties ar Transpersonālās Izglītības studentiem un pasniedzējiem Igaunijā, kur esmu atradusi daudz domubiedru.
Zigurds Skābardis
Lielisks kurss gan pašizaugsmei, gan iemaņu iegūšanai konsultēšanā: palīdzēt izaugsmē citiem. Aizraujošs augsti kvalificētu pašmāju un ārzemju pasniedzēju darbs, kurš ikreiz pārvēršas piedzīvojumā. (Sa)dzīvē un darbā uzreiz pielietojamas zināšanas, tāpēc iesaku visiem interesentiem.
Ilga Kušnere
Transpersonālās Izglītības Institūts ir lieliska iespēja mācīties pašam priekš savas dzīves. Tas ir sevis izzināšanas, saprašanas un sajušanas ceļš. Piedzīvotā zināšanu atklāsme bagātina dvēseli, motivē gūto gara gaismu izstarot līdzcilvēkiem, paver iespējas sniegt atbalstu citiem cilvēkiem dzīvesspēka atjaunošanā. Nodarbību pievienotā vērtība ir praktiska darbošanās profesionāļu uzraudzībā, grupas atbalsts. Kursa programmā mērķtiecīgi savienota teorija ar praksi.
Katra nodarbība, kopā ar aizrautīgiem , iedvesmojošiem pedagogiem , kļūst par sevis pilnveidošanas pakāpienu Zemes dzīvē.