Menu Toggler

Paldies par atsauksmi! Pēc administratora izvērtējuma tā tiks pievienota sadaļai.

Diemžēl radās kļūda, pievienojot atsauksmi. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

Studentu atsauksmes

ANDRIS TERTATS
Es esmu lepns, gandarīts un bagātināts esot studentam TRANSPERSONĀLĀS IZGLĪTĪBAS INSTITŪTĀ. Es droši varu apstiprināt, ka atjaunoju jau apgūtās zināšanas, gan uzlaboju tās, gan apgūstu pilnīgi Jaunas zināšanas pie ļoti izcili zinošiem pasniedzējiem un īstiem Lietpratējiem savā jomā. Transpersonālā Izglītības Institūtu izvēlējos speciāli un ļoti apzināti, jo programmu saturs un transpersonālās psiholoģijas konsultēšana ļoti tuvu atbilst maniem tagadējiem un turpmākiem mērķiem - plaši un daudzprofilos izprast pasaules čigānu dažādību, dažādos kontinentos, reliģiskās izpratnēs, nacionālo kultūru etnogrāfiskos skatījumos. Caur Transpersonālo Izglītības Institūtu esmu jau atpazinis dažādus sintēzes (jaunus veidojumus) aktualitātes Latvijas un Pasaules čigānu (romu) vidē - Islāma ticībā. Pasaules valstis - Austrumu (Uzbekistāna), Āzijas (Pakistāna) un Āfrikas (Maroka) čigāni, tūkstošiem ir Islāma ticīgie. Man kā speciālistam vairāk ļauj apzināt un izzinat globālo čigānu īpatnības dažādību un atšķirības, pretstatā ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čigāniem.
Andra Šulce
Daudzpusīga, pārdomāta programma, kompetenti, pieredzējuši pasniedzēji, droša un atbalstoša vide – tā es varētu raksturot Transpersonālās Izglītības Institūtu.
Mācību process sniedz gan teorētisko zināšanu bāzi, gan bagāts ar praktiskām nodarbībām, kuru laikā apgūtās iemaņas uzreiz var izmantot ikdienas un darba dzīvē. Ļoti novērtēju pasniedzēju krāšņo „buķeti”, kas mani uzrunā ar profesionalitāti, kompetenci, akadēmisko pieredzi, starptautisko plašumu un dzīves viedumu. Institūtā radītā vide nodrošina un sekmē pašizaugsmes, sevis atklāšanas un pilnveidošanās procesus, vienlaicīgi papildinot un uzlabojot darbam nepieciešamās prasmes un kompetences. Mācos jau ceturto gadu un ar nepacietību gaidu katru nākamo nodarbības dienu, lai uzzinātu ko jaunu un satiktos ar domubiedriem. Vieta, kur mācos ar prieku!
Ruta Virbule
Ja pirmajā pusgadā bija lielāka sajūsma par zināšanām, kuras ieguvu sevis izpētei un savas dzīvespieredzes izvērtēšanai, tad šobrīd, otrajā pusgadā, ir radusies sajūta, ka saņemu aizvien vairāk gan teoriju, gan praktiskas iemaņas, kas sāk palīdzēt patreizējā darba vietā - skolā, kā arī rada pārliecību, ka Transpersonālās Izglītības Institūts ir labs pamats mana nākotnes mērķa drīzai īstenošanai. Nu esmu pārliecināta, ka, pateicoties pasniedzēju viedumam, kompetencei un ilggadējai pieredzei konsultēšanā, man izdosies izveidot savu transpersonālās konsultēšanas praksi, kur gūt prieku un gandarījumu no katras darba dienas. Pozitīvi pārsteidz TII prasme piesaistīt patiesi dzīvesgudrus un profesionālus pasniedzējus no visas pasaules, kā arī iepriecina piedāvātās iespējas sadarboties ar Transpersonālās Izglītības studentiem un pasniedzējiem Igaunijā, kur esmu atradusi daudz domubiedru.
Zigurds Skābardis
Lielisks kurss gan pašizaugsmei, gan iemaņu iegūšanai konsultēšanā: palīdzēt izaugsmē citiem. Aizraujošs augsti kvalificētu pašmāju un ārzemju pasniedzēju darbs, kurš ikreiz pārvēršas piedzīvojumā. (Sa)dzīvē un darbā uzreiz pielietojamas zināšanas, tāpēc iesaku visiem interesentiem.
Ilga Kušnere
Transpersonālās Izglītības Institūts ir lieliska iespēja mācīties pašam priekš savas dzīves. Tas ir sevis izzināšanas, saprašanas un sajušanas ceļš. Piedzīvotā zināšanu atklāsme bagātina dvēseli, motivē gūto gara gaismu izstarot līdzcilvēkiem, paver iespējas sniegt atbalstu citiem cilvēkiem dzīvesspēka atjaunošanā. Nodarbību pievienotā vērtība ir praktiska darbošanās profesionāļu uzraudzībā, grupas atbalsts. Kursa programmā mērķtiecīgi savienota teorija ar praksi.
Katra nodarbība, kopā ar aizrautīgiem , iedvesmojošiem pedagogiem , kļūst par sevis pilnveidošanas pakāpienu Zemes dzīvē.