Menu Toggler

DABISKĀS BALSS ATBRĪVOŠANA
Visiem, kuri vēlas brīvi justies, dziedāt un runāt!

09. oktobris – 11. decembris, 2017, Rīga
Dana Indāne

Dana Indāne

Dana Indāne ir brīvās balss improvizācijas māksliniece un dabiskās balss atbrīvošanas meistarklašu vadītāja. Ieguvusi MA grādu laikmetīgajā balss improvizācijā Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijā, kā arī teātra mākslā Latvijas Kultūras akadēmijā. Paralēli apguvusi alternatīvu pieeju darbā ar balsi un ķermeni pie ārvalstu pasniedzējiem. Savā darbā apvieno vokālās profesionālās zināšanas, skatuves mākslu un meditācijas prakses. Pasniedz laikmetīgo balss improvizāciju JVLMA, LU un RISEBA, kā arī vada meistarklases Latvijā un ārvalstīs.


Dabiskās balss atbrīvošana ir uz iekšējās brīvības atklāšanu vērsts process, kas atklāj balsi kā smalku mūsu iekšējās pasaules spoguli. Tas iekļauj sava ķermeņa un prāta sistēmas sajūtu, domu, emociju un reakciju apzināšanu, elpošanas izpēti, balss skaņveides iepazīšanu un paplašināšanu ar iztēles, kustību un meditācijas palīdzību. Savā darbā Dana apvieno vokālās profesionālās zināšanas, skatuves mākslas pamatprincipus un terapeitiskās prakses. Metodi veido viņas profesionālā, akadēmiskā un eksperimentālā personīgā pieredze, balstīta holistiskā pieejā balss izzināšanai.

 

Nodarbību ciklā dalībnieki apgūst balss instrumenta uzbūvi un pārvaldi, balsi balstošas elpošanas tehnikas, psiholoģiskos aspektus un daudzveidīgās iespējas balss radošajā izpausmē un saskarsmes mākslā, gūst praktiskas iemaņas intuitīvajā un laikmetīgajā balss improvizācijā, ekspresīvas un daudzkrāsainas runas veidošanā, iepazīst dažādas vokālās tehnikas, ritma un ķermeņa spēles, pasaules tautu dziesmas, kā arī atklāj savu balsi kā bagātīgu resursu savas iekšējās pasaules līdzsvarošanā.

 

Ikviens ir aicināts kļūt par nodarbību cikla dalībnieku, lai, neatkarīgi no savas iepriekšējās pieredzes, varētu iepazīt vai turpināt attīstīt savu balsi, veltīt laiku sev un savai izaugsmei, uzņemt pozitīvas emocijas un iemācīties tehnikas, ko praktizēt ikdienā mājās, darbā un personīgajā dzīvē.


Nodarbību skaits 10 nodarbības, reizi nedēļā (pirmdienās) pl. 18:30 – 21:00.
Nodarbību norises vieta: Dzirnavu iela 135 (ieeja no Satekles ielas), 4. stāvs, Teātra darbinieku savienība.
Pieteikšanās kursam līdz: 2017. gada 02. oktobrim pa e-pastu: danajavoice@gmail.com Bezmaksas iepazīšanās nodarbība 11.09., pl.18:30
Kontaktinformācija: rakstiet vai zvaniet: 29765381 (Dana Indāne)
Maksa par nodarbību ciklu: 150 Eur. Maksājums jāveic pirms nodarbību cikla sākuma.
Kursa dalībniekiem tiks izsniegts TII pieaugušo interešu izglītības sertifikāts.
Rekvizīti maksājuma pārskaitījumam:

Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. Nr. 40008213880; Konts:LV84HABA0551037967021 Ja jums ir nepieciešams rēķins uz konkrētiem rekvizītiem, lūdzu, norādiet to pieteikumā.