Menu Toggler

Konsultēšanas Pamati Transpersonālajā Psiholoģijā


Kristīne Ulberga

Bičonskis Jure

Konsultants - psihologs, pedagogs; Eiropas Transpersonālās asociācijas (EUROTAS) viceprezidents un sertifikācijas komisijas loceklis; Igaunijas Transpersonālās asociācijas prezidents; "TRANCE-PERSONAL OU" (Schoold of Transpersonal Hypnotherapy-Psychology) dibinātājs un direktors; Transakciju hipno-analīzes (THA) izveidotājs. Akadēmiskās izglītības psiholoģijā, filosofijā, izglītībā, vēsturē un franču literatūrā. Goda profesors Sishuan Universitātē (Ķīna). Kā vieslektors aktīvi darbojas dažādās medicīnas un biznesa augstskolās visā pasaulē.

Jure ir izcils pedagogs ar aktiera dotībām, papildus akadēmiskajai izglītībai studējis konsultēšanu (humānistiskajā psiholoģijā) un ģimeņu konsultēšanu. Apguvis psihodrāmu Berlīnē, mākslas un deju terapiju Itālijā, hipnoterapiju un konsultēšanu Apvienotās karalistes Atkinsona Balla Hipnoterapijas koledžā. Viņa kvalifikācija un apjomīgās un daudzveidīgās studijas ļauj darboties ar plaša spektra konsultatīvajām un hipnozes tehnikām, kuras nodrošina augstu panākumu līmeni viņa klientiem.


Seminārs paredzēts psihologiem, psihoterapeitiem, psiholoģijas studentiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, kā arī visiem interesentiem, kas vēlas sevi pilnveidot.

Seminārs piedāvā zināšanas un izpratni par klienta izvērtēšanu, konsultēšanas mērķu nospraušanu un konsultēšanas procesu transpersonālajā psiholoģijā. Veicina prasmi klausī ties, identificēt klienta aktuālo problēmu, attīstīt iejūtību, empātiju, intuīciju un nevērtējošu attieksmi pret klienta pasaules uzskatu sistēmu, trenēt prasmi sadarboties, aktīvi iesaistot klientu procesā.


Darba valoda: Angļu ar tulkojumu latviešu valodā.
Nodarbību norises vieta: Dzirnavu 135, 4. stāvā, Rīgā, Teātra savienības telpās
Laiks: 5. un 6. decembrī: 10:00 - 19:20 (20 akad. st.)
Pieteikšanās - līdz 01.11.2015.: Sūtiet savs pieteikums uz e-pastu: tiizalktis@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pastu, tālruni).

Semināra dalībniekiem tiks izsniegti Tii profesionālās pilnveides sertifikāti.

Maksa par semināru:
Pilna maksa: 140,-eiro
LTPPA biedriem: 120,-eiro
Rekvizīti pārskaitījumam:
Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. Nr. 40008213880;
Konts:LV84HABA0551037967021
Ja Jums nepieciešama papildus informācja vai rēķins, rakstiet uz tiizalktis@gmail.com.