Menu Toggler

RADOŠĀ RAKSTĪŠANA
Visiem, kam patīk rakstīt, lasīt un analizēt!

Nodarbības sāksim 2015. gada rudenī, Rīgā, kad būs nokomplektēta grupa
Kristīne Ulberga

Kristīne Ulberga

Kristīne ir rakstniece kopš 2007. gada. Izdotas grāmatas pusaudžiem un pieaugušajiem. Vairāku balvu, tai skaitā Literatūras Gada balvas laureāte prozā 2012. gadā. Māca radošos rakstīšanu pusaudžiem un pieaugušajiem kopš 2013.gada.


Radošās rakstīšanas nodarbībās piedāvājam apgūt visu ap un par rakstīšanu. Sākot no vēstules formāta un beidzot ar romānu. Nodarbību pamatā ir mācīšanās nodot lasītājam saprotamu vēstījumu, kas arī ir labas literatūras pamats. Grupas darbs, kritika un tekstu analīze ļaus palūkoties uz savām un citu kļūdām.

Nodarbības notiks neierastā gaisotnē un visradošākajās Rīgas kafejnīcās un interesantākajās vietās, tai skaitā autobusos un tramvajos! Pilsētvides vērošana, nejauši dzirdētu dialogu pierakstīšana, karstas diskusijas par pasaules un Latvijas literatūru un galu galā – jūs uzlabosiet savu rakstītprasmi tā, ka cilvēks, kas nozvērējies nekad nelasīt jūsu rakstīto, kāri tvers katru vārdu.


Darba valoda: Latviešu
Nodarbību skaits 16 nodarbības. 2 reizes nedēļā (otrdienās un ceturtdienās) pēc 18:00 (par precīzu laiku vienosimies pirmajā nodarbībā), nodarbību ilgums 1,5 - 2 stundas.
Nodarbību norises vieta: Pirmā nodarbība - Dzirnavu 135, 4. stāvā, Rīgā, Teātra savienības telpās, vēlāk – dažādās vietās Rīgas centrā.
Pieteikšanās - līdz 15.09.2015.: Sūtiet savs pieteikums uz e-pastu: tiizalktis@gmail.com un Cc: kristineulberga@inbox.lv ar norādi Radošā Rakstīšana norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pastu, tālruni).
Nodarbības plānotas nelielā grupā (6-8 dalībnieki), 2015. gada rudenī.
Kad grupa būs nokomplektēta, dalībnieki tiks informēti.

Semināra dalībniekiem tiks izsniegti Tii profesionālās pilnveides sertifikāti.

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Kristīni Ulbergu, kristineulberga@inbox.lv, mob. 25557303
Maksa par nodarbību ciklu (16 nodarbības): Pilna maksa par 16 nodarbībām – 130,- eiro
Norēķinoties ar 2 maksājumiem – 70+70 eiro
Lūdzam maksāt ar pārskaitījumu.
Rekvizīti pārskaitījumam:
Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. Nr. 40008213880;
Konts:LV84HABA0551037967021
Ja nepieciešams rēķins, rakstiet uz tiizalktis@gmail.com. Maksājums jāveic pirms nodarbību cikla sākuma.