Menu Toggler

Šamaniskā pasaules uztvere un rituāli, to izmantošana konsultēšanā

2016. gada 19.-20. martā
Kristīne Ulberga

Stīvens Šmits, Ph.D. (ASV)

Stīvens Šmits, Ph.D. (transpersonālajā psiholoģijā) tika iniciēts šamaņu praksēs 1974. gadā. Transpersonālais konsultants, šamanisma praktizētājs, skolotājs un lektors par šamanismu starptautiskā līmenī. Dr. Šmits pasniedz un vada Šamaņu Ceļojumu Apļus Sofijas universitātē ASV un Kalifornijas Integrālo studiju institūtā. Ar klientiem strādā arī individuāli. Šamanisma praktizētāju apvienības biedrs, EUROTAS valdes loceklis un ASV Transpersonālās psiholoģijas asociācijas līdzprezidents.


Seminārs paredzēts psihologiem, psihoterapeitiem, psiholoģijas studentiem, pedagogiem, sociālajiem darbiniekiem, kā arī visiem citiem interesentiem, kas vēlas pilnveidot savas zināšanas par šamanisko prakšu izmantošanu transpersonālās psiholoģijas kontekstā.

Programmā: Seno cilšu pasaules uztveres īpatnības un pasaules iedalījums (augšējā pasaule, viduszeme un apakšējā pasaule). „Šamanisko ceļojumu” rituālā būtība un pielietojums senatnē. Ritma nozīme un izmantošana. Metodes modifikācija transpersonālajā konsultēšanā, tās pielietojums mūsdienās. Praktiskie vingrinājumi: sagatavošanās praksei; „ceļošana”; atgriezeniskā saite un pārrunas par metodes izmantošanu un pieredzes integrēšanu ikdienā.

Apmācības pamatā – praktiskas metodes un tehnikas, darba rezultātu analīze.


Darba valoda: Angļu ar tulkojumu latviešu valodā.
Nodarbību norises vieta: Dzirnavu 135, 4. stāvā, Rīgā, Teātra savienības zālē
Laiks: 19. un 20. martā: 10:00-19:20 (20 akad. st.).
Pieteikšanās - līdz 05.03.2016.: Sūtiet savs pieteikums uz e-pastu: tiizalktis@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pastu, tālruni).

Semināra dalībniekiem tiks izsniegti Tii profesionālās pilnveides sertifikāti.

Maksa par semināru: Pilna maksa: 180,-eiro; LTPPA biedriem: 150,- eiro
Rekvizīti pārskaitījumam:
Biedrība „Transpersonālās izglītības institūts”; Reģ. Nr. 40008213880;
Konts:LV84HABA0551037967021
Ja Jums nepieciešama papildus informācja vai rēķins, rakstiet uz tiizalktis@gmail.com.